RAYYAPI İNŞAAT 2008 yılında kurucusu Recep BULUT ve kardeşleri tarafından uzun yıllar süren satış yöneticiliği ve inşaat teknik yöneticilik tecrübesi üzerine Antalya merkezli bir şirket olarak iş hayatına başlamıştır.

Gelişen ve değişen çağın artan ve yenilenen taleplerine ayak uydurarak kalite iş güvenliği ve sürat ilkelerini bünyesinde barındırarak irili ufaklı binin üzerinde referansa sahip olmuş ve alanında kısa zamanda rakipleri arasında sivrilerek sektöründe liderler arasında gururla yerini almıştır. Sektörde 14. gurur yılımızı yaşamaktayız. İş ve personel kalitesi firmamızca en üst seviyede tutulmuş olup ülkemizin birçok yerinde kaliteli ve boyutlu projelere imza atılmıştır. Firmamız anahtar teslim taahhüt projelerin yanı sıra münferit olarakta ekte sunduğumuz ince imalat ağırlıklı işleride titizlikle uygulamaktadır. Yetkin ve etkili teknik personel kadromuz zengin donanım araç parkımız ve konusunda uzman ekiplerimizle eskinin sıradan ve alışılmış inşaat anlayışını unutturarak genç dinamik ve sonuç odaklı çalışma sistemiyle RAYYAPI İNŞAAT sizlere beklentilerinizi değil beklentilerinizin ötesini sunmayı güç birliği yapmayı taahhüt etmektedir. Değerli projelerinizde yan yana birlikte çalışmaktan gurur duyar işbirliğimizin başlangıcını ve devamını uzun yıllar diler saygılarımızı sunarız.

VİZYONUMUZ

Dünyadaki bütün yapılacak uluslar arası inşaat ve tüm yenilikçi projelerde ülkemizi, kalitemizi, modern teknoloji anlayışımızı tüm dünyaya sloganımız olan YAPIDA GELECEK STANDARTLARI nı tanıtmak uluslar arası inşaat devleri arasında bir Türk firması olarak yerimizi almak
MİSYONUMUZ

Üstlendiği tüm projelerde zaman ve kaliteden taviz vermeden yepyeni eserler ortaya çıkarıp istihdam oluşturan, sıfır hata ilkesi ile durgun suya atılan taş misali dalga, dalga büyüyen memnuniyet esası ile aranılan ve tartışmasız tercih edilen sektör markası olup birlikte temelden çatıya mutlu yapılar sunmak.